יום חמישי, 20 בינואר 2011

מי את תום דרום?
השחקנית הצעירה שהייתה נערת הפיתוי בפרשיית הסחיטה בעולם החרדי, מנסה למצוא את דרכה למרכז הבמה כבר תקופה ארוכה. מתפקידי משנה בסדרות ועד מערכונים בכיכובה ב"ביפ" - צפו בנערת הפיתוי מנסה להצחיק


תום דרום תמיד פנטזה להגיע לכותרות, אבל לא בטוח שחשבה שככה היא תקבל את אור הזרקורים. השחקנית הצעירה (25) נמצאת בימים אלה במוקד פרשיית הסחיטה בעולם החרדי.
תקציר מהיר למי שלא יונק אתרי חדשות: דרום נשלחה על ידי החוקר הפרטי בועז נחמיה, שפעל בשליחות העסקן החרדי פרץ הירשנבוים, בכדי לספק תמונות מביכות של איש יחסי הציבור החרדי דודי זילברשג. דרום, שהתחזתה לאישה בשם תמר כהן, נפגשה עם זילברשג שלוש פעמים בבתי מלון מפוארים בתל אביב ובירושלים, כאשר הפגישה השלישית בין השניים הובילה לעיסוי שעשתה דרום לזילברשג באירוע שכל כולו צולם והוביל לבקשת סחיטה לאחר מכן.
איך השחקנית הצעירה מצאה את עצמה מסובכת בדרמת מציאות מורכבת במקום בפיצ'ר מצולם? לא ממש ברור. למרות שעוד לא פרצה לתודעה בתפקדי משחק משמעותיים, דרום נמצאת כבר שנים בשולי התעשייה במגוון תפקידים קטנים. היא מיוצגת בסוכנות השחקנים של פרי כפרי וברזומה שלה אפשר למצוא השתתפות בפרויקט רחוב לפסטיבל עכו, הצגות הילדים "אגדת האגדות" ו"מלכת היער",  תפקידי אורח בסדרה "ראש גדול" של yes, השתפות בקליפים של שרון חזיז ויוני בלוך וכן בקמפיינים למשרד הבריאות ולחברת האופנה "העין השלישית". דרום אפילו הפציעה בערוץ ביפ במגוון סרטונים משעשעים בשם "הפוסטמה".
השחקנית סיימה לפני שנתיים את לימודי המשחק והקולנוע בבית הספר "אימפרו". בשנה האחרונה למדה בבית הספר לתסריטאות של עידית שחורי, החלה לכתוב תסריט ולעבוד על פורמט לסדרת טלוויזיה. בו זמנית, כך מתברר, השלימה הכנסה בעבודה אצל אותו חוקר פרטי, שבסוף הוביל אותה לפרשיה המדוברת.
המערכונים של תום דרום
דרום. כבשה את הדרום
"אנחנו בשוק מכל מה שקורה סביב תום", מספרים מקרובים שלמדו איתה תסריטאות. "מדובר בילדה מוכשרת ואינטליגנטית שכל חלומה היה לעסוק במשחק ובעשייה קולנועית. בטוח שהיא הסתבכה פה במשהו שלא היה לה מושג מה המשמעות שלו. ידענו שהיא עובדת אצל חוקר פרטי שמנצל את העובדה שהיא שחקנית בשביל כל מיני עבודות, אבל לא תיארנו לעצמנו שזה מה שהיא עושה".
דרום עצמה נמצאת כרגע בהארכת מעצר וקרוביה טוענים שהבחורה לא ממש מבינה מדוע האצבע המאשימה מופנית לכיוון שלה. "החוקר הפרטי בועז נחמיה פנה אלי בגלל שאני שחקנית, כדי שאשחק תפקיד. לא חשבתי שיש פה משהו לא חוקי", טענה בחקירתה, "אין לי שום קשר למעשים פלילים ומבחינתי עבדתי בתור שחקנית".  
עדיין לא ברור כיצד תסתיים הפרשה עבור דרום אבל דבר אחד בטוח: כרגע היא נמצאת בתפקיד רציני ומחייב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ארכיון הבלוג